Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
ofert ze Spiczyna na portalach agroturystycznych próżno szukać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy, ludzie ze Spiczyna i okolic, nie macie innych zajęć niż opluwanie i szczucie? Prawie 4 lata temu zapewniali niektórzy z was,  że będzie " aktywnie i przyjaźnie ", że nowa władza to dopiero stworzy raj w tej gminie.  Co z tego zostało?  Psioczyliście na tych, co korzystając z zewnętrznych funduszy chcieli coś zrobić wokół siebie. Zrobili,  jedni mniej,  inni więcej, rozliczyli swe działania i nikt nie zarzucił im złej woli i nieuczciwości.  Wy nadal plujecie na tych ludzi,  nie dostrzegając słabości i mizerii ( organizacyjnej i osobowosciowej)  swych idoli. Nie widzicie,  że wiele spraw stoi lub leży,  albo wlecze się jak żółw sprawiając,  iż gmina sytuuje się w swym rozwoju na szarym końcu województwa. To jest prawdziwy problem,  który powinien ktoś rozwiązać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ty zrobiłeś żeby żyło się lepiej w tej gminie? Chyba po to jest nowa władza w gminie Spiczyn aby coś poprawić, ulepszyć jeżeli nie wyszło poprzednikom. Ale nie wszystkim chodzi tylko o to żeby się jak najwiecej nażreć przy korycie i trwonić pieniądze na bezsensowne inwestycje. Łatwo się wydaje pieniądze które do nas nie należą, ale można je wydać z głową trzeba tylko chcieć. Przykład chciażby inwestycji dotyczacych szlaku sobieskiego, za te same pieniądze różne wykonanie, u nas w gminie najgorsze. Bo zabrakło kontroli, albo nie chciało się sprawdzić wykonania. Lepiej było zapłacić wykonawcy przed zakończeniem prac, a on z kasą się zawinął i ma wszystko daleko w du..pie. Kolejny przykład strażnicy, sytuacja ta sama. Dalej już nie chce mi się pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo sprawa kolektorów w gminie Spiczyn. Dlaczego w innych gminach dostają dofinansowanie na alternatywne źródła energii a w gminie naszej się nie da. Bo tacy urzednicy u nas pracuja. W myśl zasady co masz zrobić dziś zrób jutro będziesz miał dwa dni wolnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEKTORY W GMINIE TO PRZECIEŻ WASZ KOCHANY ZDZICHO NIBY-KANDYDAT NA WÓJTA ZAWALIŁ. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj jaki on wasz? Nasz wspolny jest zdzich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VOLT napisał:
KOLEKTORY W GMINIE TO PRZECIEŻ WASZ KOCHANY ZDZICHO NIBY-KANDYDAT NA WÓJTA ZAWALIŁ.
 Ktoś poniósł konsekewncję zawalenia tego projektu??? czy to tylko pieniądze mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa na tym forum zjebke dostali i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widać po dyskusji Doroty nawet zwolennicy nie traktuja poważnie już się nie liczy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doroty,a kto to ?????? ha ha ha :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
jak widać po dyskusji Doroty nawet zwolennicy nie traktuja poważnie już się nie liczy
 miało być - nawet zwolennicy Doroty nie traktują jej poważnie ( bo są mądrzejsi - wystawili ją, liczyli na profity i niewoele dostali)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VOLT napisał:
KOLEKTORY W GMINIE TO PRZECIEŻ WASZ KOCHANY ZDZICHO NIBY-KANDYDAT NA WÓJTA ZAWALIŁ.
 ja go nie bronię, ale nie wiadomo jak to z tymi kolektorami było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego niewiadomo? Jest jasna odpowiedz z wojewodzkiego urzedu marszalkowskiego ze wniosek nie byl rozpatrywany bo nie wolynal w terminie. A gadanie po zebraniach wiejskich ze ktos firmie ktora projekt robila chyba dal w lape zeby akurat w spiczynie i ludwinie nie wyszlo jest wrecz osmieszajace wladze. Rzeklbym ze nawet nie powinna takich rzeczy mowic na forum zebran wiejskich czy sesji gminnych. Mozna sie teraz tylko zastanowic po co byla nam jakas zewnetrzna firma do projektu unijnego skoro w gminie mamy urzednika od pozyskiwania srodkow unijnych. Fachowiec pelna gemba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak to jest, że Ci ludzie co tak wymyślają innym, Ci co są anonimowi i Ci co anonimowi już nie są. Jak to jest, że chodzą z podniesioną głową wśród innych ludzi? Jak to jest, że takie obsmarowywanie, bezzasadne donoszenia i wieszanie na kimś psów jest społecznie akceptowane? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak to jest - jaka władza takie społeczeństwo (chłam, kłam) i co tydzień antygwiazda w gazecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
? napisał:
A jak to jest, że Ci ludzie co tak wymyślają innym, Ci co są anonimowi i Ci co anonimowi już nie są. Jak to jest, że chodzą z podniesioną głową wśród innych ludzi? Jak to jest, że takie obsmarowywanie, bezzasadne donoszenia i wieszanie na kimś psów jest społecznie akceptowane?
 Nikt nikogo nie zmusza do działalności publicznej, ktoś kto się decyduje na taką aktywność musi liczyć się z krytyką,  wydaje piniądze tych którzy na niego pracują. Proste???  dlaczego przypisujecie wpadkę z kolektorami tylko temu jednemu pracownikowi? on raczej był sekretarką tego  projektu, słyszałam że ma być kolejny nabór związany z OZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyKODZIARZ napisał:
? napisał:
A jak to jest, że Ci ludzie co tak wymyślają innym, Ci co są anonimowi i Ci co anonimowi już nie są. Jak to jest, że chodzą z podniesioną głową wśród innych ludzi? Jak to jest, że takie obsmarowywanie, bezzasadne donoszenia i wieszanie na kimś psów jest społecznie akceptowane?
Nikt nikogo nie zmusza do działalności publicznej, ktoś kto się decyduje na taką aktywność musi liczyć się z krytyką,  wydaje piniądze tych którzy na niego pracują. Proste??? dlaczego przypisujecie wpadkę z kolektorami tylko temu jednemu pracownikowi? on raczej był sekretarką tego  projektu, słyszałam że ma być kolejny nabór związany z OZE
 buhaha, buhaha weź przestań zobacz na wnioski, projekty, koncepcje idzie kasa z budżetu tj. 2 razy na remizje w Charlężu wydali  po 35 tys. zł a chcą zyskać 100 tys. to czy warto takich pracowników trzymać jak inni zarabiają a oni od czego? (o wszystkim mówią umowy, nie trzeba specjalisty żeby znależć w bipie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy u pani O zostały stwierdzone jakieś zaburzenia psychiczne? Nie jestem przekonany czy może ona funkcjonować normalnie między ludźmi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Groszku to nie wiem ale ja wynajmowałam dla gości na wesele u syna  ,,Pod Parkanami '' w Spiczyn 12A to bez problemu po 45zł za dobę bez problemu tel788788110 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktora to Pani O?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...